_

Karpuzatan'da Pastırma Sucuk Zirvesi Gerçekleştirdik


Borsamız öncülüğünde Karpuzatan'da bölgesinde, faaliyet gösteren pastırma, sucuk üreten firmalarımızla bir araya gelerek istişare toplantısı gerçekleştirdik.
Toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayraktar, İl Tarım ve Orman Müdürü Mustafa Şahin, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Sibel Livdumlu, Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Ercan Aras ve Karpuzatan Bölgesinde faaliyet gösteren firma sahipleri katıldılar.
Toplantı Yönetim Kurulu Başkanımız Recep Bağlamış'ın işletmesi olan Gözde Et tesislerinde yapıldı. Toplantıda açılış konuşmasını yapan Yönetim Kurulu Başkanımız Recep Bağlamış şunları söyledi. " Karpuzatan Bölgemizde yıllardır süre gelen sorunlarımızı ve çözüm önerilerimizi Büyükşehir Belediye Başkanımız Memduh Büyükkılıç'a ilettik. Memduh Başkan'a yollarımızı ve çevre düzenlememizi siz yapın bizde binalarımızın dış cephelerini güzelleştirelim dedik. Memduh Başkan'da önerilerimizi kabul etti. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Toplantımıza iştirak eden Devlet bürokrasimize, yerel yöneticilerimize ve üreticilerimize teşekkür ederiz.
Toplantıya ev sahipliği yapan Yönetim Kurulu Başkanımız Recep Bağlamış'a teşekkür eden Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç şöyle konuştu. " Karpuzatan çevresinde her zaman alt ve üst yapı anlamında her türlü çalışmayı yaparak üreticiyi desteklemeye devam edeceklerin belirtti. "

GALERİ RESİMLERİ

Sizlere daha iyi bir hizmet için bize yazın.


ÜYE TEMSİLCİ KANALI

Haritayı Göster

Facebook
Twitter
Youtube
İnstagram
Personel