_

Özgeçmiş


1979 yılında Kayseri’nin Develi ilçesin de doğdu. İlk ve orta öğrenimini bitirdikten sonra, lise öğrenimine Kayseri Lisesinde devam etti. Lise öğrenimini bitirdikten sonra lisans öğrenimine Anadolu işletme fakültesinde devam etti.

Profesyonel iş hayatına aile şirketinde başlayan Bağlamış Ülbağ et şirketin de genel müdürlük görevini yapmış kısa süre de başarı sağlayan bağlamış 2003 yılında Gözde Et Şirketini kurarak Yönetim kurulu başkanlığı görevini üstlenmiştir. 2011 yılında pir et ve et ürünleri firmasında genel müdürlük yapmış, yine aynı yıl Şalvarlı markasını bünyesine katarak yönetim kurulu başkanlığı görevini yürütmüştür.

2009 yılında Kayseri Ticaret Borsası Meclis Başkanlığına seçilmiş ve 2018 yılına kadar 2 dönem meclis başkanlığı görevini yürütmüştür. Bağlamış 2018 yılı Nisan ayında yapılan seçimler de Kayseri Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine seçilmiş halen yönetim kurulu başkanlığı görevini yürütmektedir. Ayrıca yine 2018 yılında yapılan TOBB 74. Genel kurulun da yapılan seçimler de Kayseri Ticaret Borsası tarihin de ilk defa Ticaret Borsaları konseyine seçilen başkan olmuştur.

Recep Bağlamış evli ve 2 çocuk babasıdır.

Bağlamış, is hayatinin yanı sıra önde gelen sivil toplum örgütlerinde de çeşitli görevler almıştır.

Sizlere daha iyi bir hizmet için bize yazın.


ÜYE TEMSİLCİ KANALI

Haritayı Göster

Facebook
Twitter
Youtube
İnstagram
Personel