_

TÜRKİYE TEKNOLOJİ BULUŞMALARI HAKKINDA


Sayın Üyemiz,

Türkiye Teknoloji Buluşmaları’nın bu yılki ana konusu “Dijitalleşme ve E-ticaret”. 60.sı düzenlenecek olan etkinlik, TOBB önderliğinde ve Turkcell ana sponsorluğunda, Kayseri Ticaret Odası, Kayseri Sanayi Odası ve Kayseri Ticaret Borsası ev sahipliğinde, 4 Temmuz 2018 Çarşamba günü saat 09:30′da Kayseri Ticaret Odası Konferans Salonu’nda başlayacaktır.

Tam anlamıyla dijital bir devrim yaşadığımız günümüzde artık herkes dijital ile iç içe yaşıyor ve dijitali oldukça etkin kullanıyor. Dijitalleşme ile birlikte rekabet artıyor, fiyatlar şeffaflaşıyor, güç müşterinin eline geçiyor ve online itibar önem kazanıyor. Bu durum KOBİ’leri dijital ile yaşanan hızlı dönüşüme ayak uydurmak ve dijital dönüşüm sürecine girmek zorunda bırakıyor.


Bu kapsamda Türkiye'nin önünü açan sektör temsilcileri ile birlikte Anadolu’nun dört bir yanına giderek, buradaki KOBİ’lerimiz ile bilgi paylaşmak için şehrimize geliyorlar. Ücretsiz olan konferansa katılım için www.teknolojibulusmalari.com’dan kayıt yaptırılması hususunu,


Bilgilerinize sunarız.

Sizlere daha iyi bir hizmet için bize yazın.


ÜYE TEMSİLCİ KANALI

Haritayı Göster

Facebook
Twitter
Youtube
İnstagram
Personel