_

GENÇ GİRİŞİMCİLER VE KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU İCRA KOMİTESİ SEÇİMLERİ


GENÇ GİRİŞİMCİLER VE KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU İCRA KOMİTESİ SEÇİMLERİ 

Sayın Üyemiz,

TOBB Kayseri Genç Girişimciler Kurulu ve Kayseri Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimleri 27 Şubat 2019 Çarşamba günü gerçekleştirilecektir.

İl kurullarına üye olacak adaylar için aşağıdaki şartlar aranmaktadır.

  • Genç Girişimciler Kuruluna aday olacakların 18 yaşından gün almış, 40 yaşından ise gün almamış olması gerekmekte olup Kadın Girişimciler Kuruluna üye olacak adaylarda yaş şartı bulunmamaktadır.
  • Ticaret siciline kayıtlı, gerçek kişi tacir veya tüzel kişilerin ortağı, Yönetim Kurulu Üyesi, Yöneticisi, Genel Müdürü veya Murahhas Azası olması gerekmektedir.  Başvuru formu ekinde bu şartı sağladığını destekleyecek bir belge/yazı sunulması gerekmektedir.

Mevzuatta belirtilen bu şartları taşımayan başvurular geçersiz sayılacaktır. Söz konusu kurullara üye olabilmek, seçimlerde aday olabilmek ve oy kullanabilmek için httpss://tobbgirisimcilik.org.tr adresinde yer alan Başvuru Formunun eksiksiz olarak doldurulması ve ekinde sunulacak destekleyici belge ile en geç 14.01.2019 Pazartesi günü 17:00’a kadar  mustafacengiz@kayseritb.org.tr e-posta adresine veya borsamızın 336 03 73 numaralı faksına gönderilmesi gerekmektedir.

Bilgilerinize sunarız,

Saygılarımızla,

Sizlere daha iyi bir hizmet için bize yazın.


ÜYE TEMSİLCİ KANALI

Haritayı Göster

Facebook
Twitter
Youtube
İnstagram
Personel