_

KAYSERİ TİCARET BORSASI İLE ÇORUM TİCARET BORSASI KARDEŞ OLDU


TOBB Oda-Borsa Akreditasyon Sisteminde de yer alan, ilişkileri geliştirmek adına, Kayseri Ticaret Borsası ve Çorum Ticaret Borsası protokol imzalayarak kardeş borsa oldu.

Yönetim Kurulu Başkanımız Recep Bağlamış, imza töreni sonrası şunları söyledi. “ Dileriz ki borsalarımız arasında ekonomik ve insani ilişkileri güçlendirme ve hizmet kalite anlayışını paylaşma amacıyla girdiğimiz bu yol başarıyla amacına ulaşır.
Amacımız, her iki Borsa arasında iletişimi güçlendirmek, karşılıklı hizmet standartlarının artmasını sağlamak, ortak toplantılar ve faaliyetler düzenlemek, işbirliği sayesinde daha kapsamlı faaliyetler/projeler hazırlamak, sanayi ve ticaretin gelişmesinin yanında sosyo-kültürel faaliyetlerde birlikte hareket etmek ve böylece “ Gücümüz gücünüz, gücünüz gücümüz” felsefesiyle diğer Borsalara rol model olmayı amaçlamaktır.
Çorum Ticaret Borsası ile kardeş olmaktan çok memnunuz, protokolün hepimize hayırlı olmasını dilerim dedi.”

Çorum Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Naki Özkubat ise, “Sizlerle ‘Kardeş Borsa’ olmaktan onur duyarız. TOBB’a bağlı tüm oda-borsalar gerçekten kardeştir. Çok güzel bir birliktelik var. Bu birliktelikten büyük bir gücün doğduğuna inanıyorum. Bu protokolün hem Kayseri hem de Çorum bölge ekonomisine büyük katkı sağlayacağına inanıyorum. Bu tanışma ve ‘Kardeş Borsa’ olmak insanları daha da yakınlaştırıyor” dedi.
İmzalanan protokolün ardından karşılıklı plaketler verildi.

Kardeş borsa protokolü kapsamında ;

Her iki borsa, eğitim, iş geliştirme ve diğer borsa işleriyle ilgili konularda teknik destek sunulması/bilgilendirilmesi,
İlişkilerin verimli ve sürekliliği için gerektiğinde ortak toplantı düzenlenmesi,
Bölgemizdeki tarihi ve kültürel zenginliklerinin tanıtımına yönelik ortak etkinlikler seminerler düzenlenmesi,
Yeni projelerle ilgili bilgi alışverişinde bulunmak ve uygun projelerde diğer borsanın ortak olmasını sağlamak, ortak projelere imza atmak.
 

GALERİ RESİMLERİ

Sizlere daha iyi bir hizmet için bize yazın.


ÜYE TEMSİLCİ KANALI

Haritayı Göster

Facebook
Twitter
Youtube
İnstagram
Personel