_

TARIM BAKAN YARDIMCISI AKSU BORSAMIZA ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ


Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mustafa Aksu ve Kayseri İl Tarım ve Orman Müdürü Mustafa Şahin’i Borsamızda misafir ettik.
Ziyaret çerçevesinde İlimizin tarım ve hayvancılık konularını içeren, istişare toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Yönetim Kurulu Başkanımız Recep Bağlamış ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz katıldılar.
Yönetim Kurulu Başkanımız Recep Bağlamış gerçekleşen ziyaretle ilgili olarak şunları söyledi. “ Tarım ve Orman Bakan Yarımcımız hemşehrimiz Sayın Mustafa Aksu’ya nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz. Sayın Bakan Yardımcımızla İlimizin Tarım ve Hayvancılığını ilgilendiren konuları istişare ettik. Özellikle sektör temsilcilerimizden ve üyelerimizden bize gelen talepleri ilettik. Kayseri tarım ve hayvancılığını daha iyi seviyelere nasıl getirebiliriz, noktasında sorunları ve çözüm önerilerimizi ilettik. Ayrıca İlimizin tarıma yönelik araştırma ve geliştirme hedefleri ve politikaları doğrultusunda değerlendirmelerde bulunduk.
Başkan Bağlamış Sayın Bakan Yardımcımız, Kayseri Ticaret Borsası olarak yapımını gerçekleştireceğimiz “ Canlı Hayvan Borsası “ projelerinin kurum onayları safhasında bizzat ilgilenerek onay belgesini çıkartarak kendilerine teslim ettiğini belirtti. Sayın Bakan Yardımcımıza özverili desteklerinden dolayı üyelerimiz adına ayrıca teşekkür ederiz dedi.

GALERİ RESİMLERİ

Sizlere daha iyi bir hizmet için bize yazın.


ÜYE TEMSİLCİ KANALI

Haritayı Göster

Facebook
Twitter
Youtube
İnstagram
Personel