_

ERCİYES’TE 1,5 TON SUCUK EKMEK İKRAM ETTİK


Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Erciyes A.Ş. tarafından Kayseri Ticaret Borsası’nın ana sponsorluğu ile “Sucukla Patla” adı altında sucuk yeme yarışması düzenlendi.
Etkinlik kapsamında ziyaretçilere, Kayseri Ticaret Borsası olarak, 1,5 Ton sucuk ekmek ikramında bulunduk.

Yarışma ikincisine ödülünü veren Yönetim Kurulu Başkanımız Recep Bağlamış, şunları söyledi. “ Kayseri’nin en önemli turizm değeri olan Erciyes, özellikle hafta sonları büyük ilgi görmeye devam ediyor. Bu hafta sonu da yerli ve yabancı ziyaretçileriyle büyük bir yoğunluk yaşayan Erciyes, ziyaretçilerine farklı etkinliklere katılma imkanı da sundu. Bu etkinliklerden birisi olan “Sucukla Patla” yarışmasının ana sponsoru olduk.
Kayserimizin adıyla özdeşlemiş değerlerine destek vermeye devam ediyoruz. Bugün bu etkinlikte yerli ve yabancı ziyaretçilere Kayseri sucuğunun tanıtımına destek vermek için, 1,5 ton sucuk ekmek ikramında bulunduk. Önümüzdeki günlerde de pastırma etkinliği düzenlemeyi düşünüyoruz. Bu anlamda tüm imkanlarımızı ortaya koyacağız. Kayseri denince akla ; sucuk gelir, pastırma gelir, mantı gelir.
Yapacağımız çalışmalarla tüm Türkiye’ye bu sloganları inşallah ezberleteceğiz.
Bu güzel etkinliğin düzenlenmesinde bizlere fırsat sunan Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Memduh Büyükkılıç’a, Erciyes A.Ş. Genel Müdürü Murat Cahit Cıngı’ya teşekkür ederiz “
dedi.

Yarışmayı Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç da eşi Dr. Necmiye Büyükkılıç ile birlikte takip etti.
Erciyes A.Ş. tarafından Ticaret Borsası’nın ana sponsorluğunda düzenlenen yarışmada, arasında sucuk bulunan 9 çeyrek ekmekle Selçuk Derin birinci, Murat Anlı ikinci, İbrahim Budak da üçüncü oldu.
Yarışmanın birincisi 3 bin TL, ikincisi 2 bin TL, üçüncüsü ise 1000 TL ile ödüllendirildi.

GALERİ RESİMLERİ

Sizlere daha iyi bir hizmet için bize yazın.


ÜYE TEMSİLCİ KANALI

Haritayı Göster

Facebook
Twitter
Youtube
İnstagram
Personel