_

KAYSERİ KARİYER MERKEZİ AÇILDI


Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan KAYMEK ile İŞKUR arasında imzalanan protokol kapsamında işveren ile iş arayanı buluşturacak olan Kayseri Kariyer Merkezi’nin açılışı gerçekleştirildi.
Borsa olarak projenin paydaş kuruluşu olduk.
Bu platformun hayata geçmesiyle birlikte, yıllardır üye firmalarımızın talepleri de bir şekilde çözüme kavuşmuş olacak.
Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Kayseri Üniversitesi, Kayseri Sanayi Odası, Kayseri Ticaret Odası, Kayseri Ticaret Borsası, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi, Kayseri Mimar Sinan Organize Sanayi Bölgesi, İncesu Organize Sanayi Bölgesi ve KAYMEK A.Ş. ile işbirliği içerinde hizmetlerini yürütecek olan Kayseri Kariyer Merkezi, yenilenen yüzü ile geliştirdiği hizmet yelpazesi ile ve işbirliği yaptığı kurumlardan aldığı destekle daha sistemli hareket edecek.
İş arayan ve işvereni buluşturacak platform olan Kayseri Kariyer Merkezi, üniversite, işveren temsilcileri, odalar ve borsalar ile birlikte faaliyet alanını genişleterek vasıfsız personelin yanı sıra, sanayinin aradığı ara/teknik eleman ihtiyacının, kentte bulunan üniversitelerden mezun olan öğrencilerden aracısız ve hızlı bir şekilde karşılayacak.
Ayrıca, öğrencilerin staj taleplerinin de bu kapsamda karşılanması için üniversite, işveren temsilcileri, odalar ve borsalar ile koordineli çalışılması planlanırken, Kayseri Kariyer Merkezi insan kaynakları, sosyal güvenlik mevzuatı, sigorta mevzuatı vs. konularda ücretsiz eğitim ve danışmanlık hizmeti de verecek.
Bu sistemle şehrimizin ve ülkemizin ihtiyaçlarına cevap vererek, özellikle gençlerimizin olmak üzere tüm vatandaşlarımızın istihdamına büyük katkılar sağlamış olacağız.
TOBB | Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
#kayseriticaretborsası
#kayserikariyer

GALERİ RESİMLERİ

Sizlere daha iyi bir hizmet için bize yazın.


ÜYE TEMSİLCİ KANALI

Haritayı Göster

Facebook
Twitter
Youtube
İnstagram
Personel